גבעת הכלניות

פרויקטים שהושלמו

נווה שרון, נתיבות

גבעת הכלניות, בשכונת נווה שרון החדשה בנתיבות. פרויקט מגורים בו ייבנו 4 בניינים ובסה”כ 152 דירות
בנות 3, 4 ו-5 חדרים. בפרויקט תיהנו מתכנון אדריכלי פונקציונלי ומוקפד, לובי בעל עיצוב ייחודי הכולל מועדון וגינת דיירים ייחודית, והכל בשכונת העתיד של נתיבות – נווה שרון.
בפתחה של השכונה מתוכנן לקום פארק נחל בוהו, פארק עצום בשטח של 900 דונם, בו יושקעו מעל 100 מיליון ₪, ובשכונה החדשה מתוכננים שטחים ציבוריים בהיקף עצום של 40,000 מ”ר.

פיתוח הכבישים ועורקי התחבורה באזור, בשילוב הקמת תחנת הרכבת החדשה בנתיבות יבטיחו לכם נגישות גבוהה ונסיעה של 50 דקות לתל אביב.
שכונת “נווה שרון” הינה שכונה חדשה לחלוטין שתקום לצד פארק בוהו שתוכנן ע”י יער אדריכלים, ותכלול כ 1400 יח”ד בבניה רוויה ועוד 400 צמודי קרקע.

ברמת התעסוקה עומדת על הפרק הרחבתו של פארק התעשייה נ.ע.ם המעסיק כיום כ 600 עובדים וכן את עובדי מפעל טרה ,אשר צפוי להשליש את עצמו. בנוסף, בנתיבות פעילים 5 מרכזי קניות חדשים המושכים את כל תושבי האזור וכן נגישות תחבורתית של חצי שעה לאשקלון ובאר שבע אל מרכזי התעסוקה”. נתיבות מצויה בתנופה של פיתוח. על פי תכניות הבנייה בעיר, עד שנת 2020 יבנו עוד 5,500 יחידות למגורים, אז גם יעלה היקף האוכלוסייה בעיר לכ 50 אלף תושבים (כיום בעיר 33 אלף תושבים, לפי נתוני משרד הפנים). לא רחוק מנתיבות מוקמת ומאוכלסת בימים אלה עיר הבהד”ים, ליד באר שבע, המושכת קהילה חזקה לאזור ומגדילה את הביקושים לדירה.

לפרטים נוספים מלאו פרטיכם: