קסם השחר שלב א׳

פרויקטים שהושלמו

שלב א', דימונה

“השחר” – השכונה היפה בישראל
שכונת השחר תכלול 3,216 יח”ד מרווחות, ביניהם מגרשים לבנה ביתך, קוטג’ים ובנייה רוויה. שכונת השחר תעניק לתושביה סביבה בריאה, נקיה וירוקה הכוללת שטחים גדולים ונרחבים של גינות ציבוריות ופארקים מוצלים, שבילי אופניים, מזרקות מים, טיילת להולכי רגל מערכת השקיה חסכונית, מערכות חיסכון באנרגיה ועוד.

שכונת “השחר” מתוכננת בקפידה, תוך דגש מרבי על נוחות ונגישות מלאה, הן מבחינת תחבורה והן מבחינת נגישות לבעלי מוגבלויות, ובמקביל יוקמו מוסדות חינוך וגנים, מוסדות ציבוריים, מרכזי מסחר ופנאי, גני משחקים בעיצוב עכשווי לרווחת הכלל.
שכונת השחר מתוכננת כשכונה ירוקה מהיסוד על פי עקרונות חדשניים של פיתוח בר קיימא.

חברת ערים המתכננת ומפתחת את שכונת השחר, מיישמת את עקרונות הבנייה הירוקה גם בפיתוח התשתית הציבורית ומלווה על ידי המשרד להגנת הסביבה.
מטרת הבנייה הירוקה ליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה תוך הימנעות, ככל האפשר, מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובאיכות הסביבה. בנייה ירוקה באה לידי ביטוי בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים ותכנון שיאפשר חיסכון מקסימלי באנרגיה.
גישה זו נועדה להשפיע הן על הדיירים המשתמשים בבתים והן על הקבלנים הבונים אותם, להקטין את צריכת המשאבים ולשפר את תנאי המגורים ואיכות החיים.

דימונה היא “עיר הדרום המובילה” כאשר ב- 5 השנים האחרונות הפכה דימונה לאיזור מבוקש בזכות, איכות חיים גבוהה, מערכת חינוך מתקדמת וסביבה ירוקה. חיי הקהילה בדימונה מתחדשים ותוססים, עם תרבות פנאי ומקומות בילוי לצעירים למבוגרים כאחת מן הטובות בערי ישראל. העיר דימונה רואה בשכונת השחר את “מיזם הדגל של העיר”.
כמו כן בימים אלו, הולכת וקורמת עור וגידים תכנית “אופק” לטיפוח נקודתי. דימונה נמנית עם 11 היישובים הנכללים בתכנית, תכנית זו תצעיד את העיר בצעדי ענק לקראת מה שהיא ראויה לו באמת: אבן שואבת ומודל לחיקוי.

נותרו דירות אחרונות בשלב א’ – שיווק שלב ב’ נפתח!

הקודם
הבא

לפרטים נוספים מלאו פרטיכם: