אודות

קצת עלינו

“תלתן החזקות ופרויקטים” היא חברה ייחודית בשוק הנדל”ן הישראלי. מדובר בחברה שהיא ONE STOP SHOP בדרך לדירה, והיא מתמחה בהענקת כל השירותים המקצועיים ללקוחותיה, בדרך להגשמת החלום הישראלי. היא עושה זאת משלב השגת המימון הראשוני ועד לרגע בו מקבל לידיו הלקוח את המפתח לדירה המובטחת.
בראשות החברה עומדות אילנה טנא, אישה שהחזון שלה הוא באמת ללוות את כל מי שמעוניין לעלות על מסלול, שבסופו תהיה לו דירת מגורים משלו, במקום בו הוא יבחר, תוך פרק זמן סביר, ואפילו עם הון עצמי נמוך.

נסיון עשיר

מאז הקמת החברה תלתן החזקות ופרויקטים שיווקה אלפי יחידות דיור בפרויקטים רבים בארץ. תלתן החזקות ופרויקטים מקיימת שיתופי פעולה עם היזמים הגדולים בארץ בינהם: "גינדי החזקות", "אופק בטאן" ועוד. אלפי לקוחות גרים באושר בדירה שקנו מתלתן החזקות ופרויקטים, אלפי משקיעים מספרים על הרווחים. תלתן החזקות ופרויקטים – תרוויח מהניסיון שלנו.

ותק ומיומנות

תלתן החזקות ופרויקטים הוקמה תוך מיצוי ניסיון מקצועי עשיר בתחום השיווק והמימון כאחד. החברה משלבת ותק ומיומנות עם רוח צעירה ופתיחות. לחברה שדרה ניהולית מקצועית עם ניסיון עשיר בתחום השיווק והמימון. החברה מונה כיום 26 יועצי נדל"ן ויועצי משכנתאות. בזכות הכמות הגדולה של עיסקאות המשכנתא שאנחנו מעבירים לבנקים, אנו גם מצליחים להשיג עבור לקוחותינו תנאים יוצאי דופן אותם קשה להשיג באופן עצמאי.

רוח צעירה

בתלתן החזקות ופרויקטים מקדמים סטנדרט חדש בשוק הנדל"ן לפיו הצלחת החברה נמדדת ע"י הצלחת הלקוחות שלנו. את חברת תלתן החזקות ופרויקטים מאפיינת רוח צעירה, אמינות ללא פשרות, שקיפות מלאה ומקצועיות מול לקוחותיה. אנחנו בוחרים בזכוכית מגדלת כל פרויקט ובוחנים מראש את כל הפרמטרים לניבוי ההצלחה, כמובן שכל אותם פרמטרים מובאים לידיעת הלקוחות שלנו, שקיפות כבר אמרנו?

חדשנות מקצועית

תלתן החזקות ופרויקטים משלבת חדשנות מקצועית ושיטת מכירה שהינה ייחודית לה. החברה נותנת מטריה רחבה של שירותים המקלים על הלקוח לקבל החלטה. תלתן החזקות ופרויקטים מהווה "One stop shop“ החל משיווק הנכס דרך יעוץ המשכנתאות כך שהלקוח מקבל תמונה רחבה על יכולתו המימונית דבר שעוזר לו, להתקדם במהירות ולרכוש את הנכס הנכסף.